Проведення технічного обслуговування ГБО

Перше що треба пам’ятати – обслуговувати ГБО потрібно вчасно та регулярно. Не забувайте, що газове обладнання вимагає від власника уваги під час використання. У порівнянні з діагностикою автомобіля, яке власник може робити будь-коли, поточне обслуговування варто проводити регулярно. Здебільшого його проводять 1 раз на 10 тисяч кілометрів. Але якщо ГБО у вас нове, варто проводити обслуговування частіше за вказаний термін, адже спочатку деталі притираються і поломки можуть з’явитися швидше.

Як обслуговувати ГБО

obsluzhivanie-i-remont-gbo_2Під час обслуговування газового обладнання слід провести діагностику всіх можливих поломок, а також провести ремонт і замінити комплектуючі, не забувайте і для регулювання обладнання. Найчастіше технічне обслуговування ГБО проходить у такі етапи:

  • Діагностика системи за допомогою комп’ютера. Це дає можливість дізнатися про будь-які помилки в системі та побачити показники системи.
  • Перевірте всі з’єднання та муфти і необхідно перевірити кріплення головних деталей ГБО, подивіться на редуктор, клапан і газовий балон.
  • Провести перевірку магістральних труб на цілісність та їх з’єднання. Витоку газу не повинно бути. Рекомендуємо та проводити продування магістралі.
  • Необхідно замінити всі фільтри та витратні матеріали.

Це звичайно не повний список всього, що потрібно робити під час ТО. Наприклад, кожен 30 тисяч пробігу потрібно проводити заміну демпферних кілець, а кожні 50 тисяч необхідно міняти мембрани та клапани редуктора. Згодом потрібно проводити діагностику і самого редуктора і ремонтувати його, якщо потрібно. Слід зазначити, що слідкувати так само потрібно і за системою спалювання, перевіряти форсунки і при необхідності проводити їх заміну.

Обслуговування ГБО не дороге і ми не рекомендуємо економити при виборі деталей або станцій обслуговування (звичайно в розумних межах). Все, що потрібно для правильної роботи газового обладнання – це просто все робити вчасно та замінювати всі розхідники та деталі до того, як це призведе до більш серйозних поломок, що змусить вас витратити набагато більше грошей для їх усунення.

Вы можете оставить отзыв о нашей работе