2-ге покоління ГБО

Особливістю ГБО 2 покоління є те, що система розрахована на автомобілі з карбюраторним двигуном тільки з металевим впускним колектором, щоб уникнути можливих поломок та виникнення зворотних «бавовни». Оскільки система найпростіша, то порівняно невисока ціна на установку ГБО 2 покоління привертає увагу багатьох автолюбителів, але правильно зважитиме всі «за» та «проти» попередньо.

Переваги підключення ГБО 2 покоління на автомобіль:

  • надійність та простота конструкції пристрою;
  • досить простий ремонт у разі несправності;
  • мінімізації електронного налаштування системи;
  • проста діагностика та налаштування;
  • щодо недорога вартість системи ГБО 2 та її встановлення;
  • принцип роботи газової установки 2-го покоління;
  • комплект ГБО 2-го покоління з тороїдальним балоном.

Ціна установки ГБО 2 покоління та на які автомобілі підходить

З огляду на всі особливості при установці ГБО 2 покоління фахівці ВинАвтоГазЦентра попередньо уточнюють всю необхідну інформацію про ваш автомобіль і лише тоді пропонують найоптимальніший варіант. Обов’язково слід враховувати тип двигуна автомобіля, металевий або пластиковий впускний колектор, рік випуску автомобіля та його стан та інші деталі. Наприклад, якщо колектор пластиковий доведеться ставити ГБО 4 покоління, т.к. встановлення системи 2-го покоління може призвести до виникнення зворотних хлопків та виведення з ладу датчика масової витрати повітря та інших неприємностей.

Ціновий поділ в основному залежить від того, яке ГБО 2 покоління на інжектор або на карбюраторний двигун, а також вибраних комплектуючих виробників, але коливається незначно.

Дізнатися вартість покупки та встановлення комплектів ГБО 3 покоління можна попередньо за телефонами (див. Контакти).

Швидку консультацію у фахівців із встановлення ГБО на ВінАвтоГазЦентрі можна отримати за телефонами (див. Контакти).