4-те покоління ГБО

У сучасних умовах, коли світові запаси нафти вичерпуються, а ціни на бензин стрімко летять вгору, все більше автомобілістів встановлюють на свої транспортні засоби газобалонне обладнання (ГБО), яке суттєво знижує вартість експлуатації автомобіля. Завдяки безлічі позитивних відгуків ГБО 4 покоління є найбільш затребуваним на ринку на сьогоднішній день. Сумісне з інжекторними двигунами сучасних автомобілів, ГБО 4-го покоління дозволяє автомобілю використовувати два види палива (газ і бензин), а також зменшує кількість шкідливих викидів в атмосферу, повністю відповідаючи всім вимогам і нормам європейських держав. Обладнаний ГБО 4 автомобіль збереже м’якість та плавність ходу, характерні для бензинового мотора, у поєднанні з легкістю запуску, простотою обслуговування та економічністю газової установки.

Принцип роботи ГБО 4-го покоління

_mg_8431 .1Четверте покоління ГБО має систему, що забезпечує розподілене послідовне або паралельне впорскування газу, яка разюче відрізняється від ГБО попередніх поколінь.

Зріджений газ (метан або пропан-бутанова суміш), проходячи через фільтруючий елемент первинного очищення, потрапляє в редуктор-випарник, підключений до системи охолодження двигуна. Там він переходить у пароподібну фазу, а потім, проходячи через фільтруючий елемент тонкого очищення, надходить до рамп газових форсунок. Коректну роботу форсунок забезпечує газовий блок управління, чиї сигнали, що управляють, подаються на електронний блок управління (ЕБУ) мотора, адаптуються до бензо-паливної карти і йдуть назад на газові форсунки. Після чого бензинові форсунки закриваються, а певна порція газу подається безпосередньо на впускні клапани двигуна. Вся система регулюється автоматично та програмується на етапі монтажу ГБО на ваш автомобіль.

Для водія все керування системою ГБО зводиться до натискання кнопки перемикання режимів «бензин»/«газ», що встановлюється на панелі керування. При натисканні режиму «газ» автомобіль, заводячись на бензині, автоматично переходить на газ після отримання сигналів від датчика температури редуктора (вище 40 градусів, тобто газ перейшов у пароподібну фазу) та датчика тиску (у балоні є газ). При падінні тиску, коли газ у балоні закінчується, система автоматично перемикається назад на бензин, про що водія повідомляє спеціальний сигнал.

Комплект ГБО 4 покоління ТМ Pride by AEB

Під час встановлення газового обладнання 4 покоління на транспортні засоби ми також використовуємо інжекторні системи голландської компанії PRINS. Це газобалонне обладнання преміум класу, яке відрізняється своєю надійністю та якістю. Для монтажу інжекторної системи PRINS використовуються оригінальні кріплення компонентів залежно від марки та моделі автомобіля, що забезпечує миттєвий перехід паливної системи з бензину на газ та назад з мінімальними втратами потужності працюючого транспортного засобу.