ГБО Tomasetto

Tomasetto_Achille_SpATomasetto Achille Spa – це виробник ГБО з Італії, який давно працює на Українському ринку. Компанія займається випуском газових редукторів, мультиклапанів, газових клапанів та вентиляційних коробок. Більшість ГБО, встановлених в Україні, зроблено компанією Tomasetto, тому в її випадку ми говоримо про бренд, який давно визнаний у лавах українських автолюбителів. Газобалонне обладнання Tomasetto зарекомендувало себе як надійне та довговічне.

Переваги ГБО Tomasetto

Перебуваючи на українському ринку вже не перший рік, ГБО Tomasetto адаптувалося до місцевих кліматичних та дорожніх умов, пристосувалося під особливості газу для авто та потреби вітчизняних автолюбителів. Тобто зараз ми можемо назвати ГБО Tomasetto одним із найпристосованіших і найулюбленіших у країні.

Судячи з відгуків автолюбителів, обладнання Tomasetto легко монтується і має компактний розмір, що полегшує як використання, так і доставку техніки після замовлення. Tomasetto відоме використанням легких, але міцних корпусів, розрахованих на експлуатацію в українській зимі. При цьому всередині знаходяться посилені компоненти з легких сплавів, що робить пристрій надійним та довговічним. Навіть якщо в процесі заправки в апарат потрапить неякісний газ, це негативно не позначиться на їзді.

Як і інше обладнання, ГБО Tomasetto теж час від часу вимагатиме заміни деталей, але зробити це доведеться нескоро. Моторесурс пристрою становить близько 200 тисяч кілометрів. Звертаючи увагу на низьку ціну ГБО Tomasetto та комплектуючих до нього, отримуємо надійний та економічний пристрій, який до того ж знижує рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин.

Налаштування ГБО відбувається легко, і пристрій можна швидко адаптувати під різні параметри. До того ж один редуктор підходить для авто різної потужності.

ГБО Tomasetto – це італійська якість, яка вже адаптувалася для вітчизняних доріг. Регулювання та налаштування ГБО Tomasetto дуже проста. Ми раді сприяти вашому долученню до цієї сучасної економічної техніки.

Основними видами обладнання ГБО що випускаються компанією Tomasetto вважаються:

  • мультиклапани;
  • редуктора;
  • інше.