ГБО RAIL

Компанія Rail є виробником комплектуючих для газобалонного обладнання. Основний напрямок виробництва – форсунки штокового типу. Ці форсунки унікальні за співвідношенням ціни та якості. Власник компанії Луїджі Стефані зміг першим запропонувати на ринку нову технологію роботи форсунок, завдяки якій ціна їхнього виробництва стала значно нижчою, проте якість залишається на високому рівні.

Компанія Rail має одну з найкращих виробничо-технічних лабораторій у Європі, а також відділ, який відповідає за якість продукції. Підприємство має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для виробництва комплектуючих до ГБО. Компанія з’явилася завдяки злиттю двох відомих професійних команд: Luigi Stevani та Paride Saleri. Обидві компанії є фахівцями високого рівня у виробництві газобалонного обладнання.

Компанія Paride Saleri має 25-річний досвід у виробництві газових клапанів, а також вибійної арматури для ГБО. Злиття компаній дозволило їм досягти великих результатів, завдяки чому вони сьогодні виробляють якісну продукцію, що стала однією з найвідоміших на світовому ринку. На даний момент компанія успішно нарощує виробничі потужності. Найбільш пріоритетними напрямками діяльності Rail стали калібрування деталей та розробка вихідного контролю інжекторів. Завдяки постійному покращенню, а також використанню обладнання найвищого класу компанія змогла досягти найвищих стандартів якості продукції.