ГБО PRIDE by AEB

1ГБО PRIDE by AEB – одна з найпоширеніших видів систем ГБО у середньому та преміум ціновому сегменті. У лінійці італійського виробника представлені системи 4-6 покоління, а також газодизельні системи, що є універсальними не тільки для легкових автомобілів або позашляховиків, але і для спецтехніки, вантажівок та автобусів.

1. 4 покоління ГБО Прайд.

Системи ГБО Італія Прайд у цьому сегменті представлені якнайповніше. Клієнт знайде тут і бюджетну серію PRIDE Budjet, середній ціновий сегмент представлений системою PRIDE Smart Inject, що відрізняється від бюджетної версії наявністю інтелектуальної системи захисту двигуна та функціями MultiAir, Valvetronic. Преміум сегмент – PRIDE Turbo OBD+ та PRIDE Optimus. Тут ви знайдете ще більше цікавих функцій, які будуть корисними для іномарок представницького класу.

Відгуки про ГБО Прайд дуже позитивні, в чому ви можете самостійно переконатися, поставивши відповідний запит у пошуку.

2. 5-е та 6-е покоління ГБО PRIDE by AEB

Ця лінійка представлена одним видом ГБО на будь-які види авто (PRIDE Direct Injection). Особливостями обладнання є запатентовані системи Smart Inject (захист від перегріву двигуна через збіднення суміші), функції “Режим пошарового заповнення” (дозволяє максимально замінювати бензин), “Однорідний режим” тощо.

У комплектацію входять форсунки та ЕБУ виробництва AEB, редуктор Bigas, балон SAKA, газові магістралі із термопластику. Обидва покоління встановлюються двигуни TSI, FSI, GDI, DISI, Ecoboost. У 6-му поколінні використовуються рідні бензинові форсунки.

3. Газодизельні системи ГБО Прайд АЕБ

Представлені системою PRIDE DUAL FUEL дозволяють заміщати до 50% палива. Абсолютно безпечні та вимагають мінімум втручання в електронну систему автомобіля. Рекомендовані для встановлення на вантажні авто, автобуси, навантажувачі, трактори та іншу спецтехніку.