ГБО Cavagna Group

У 2015 році сталося злиття компаній Bigas International Autogas Systems та Cavagna Group в один концерн Bigas Cavagna Group, займаючи впевнені позиції у галузі виробництва обладнання для газобалонних систем.

Продукція Cavagna Group для ГБО

Основний вид продукції, виробництвом якого займалася італійська компанія Cavagna Group – це газові регулятори тиску та редуктори для зниження тиску у системі подачі газу до двигуна. Профілем фірми загалом є пристрої для контролю та регулювання газу під високими тисками.

Для тих, хто хоче купити редуктор для високої якості ГБО, рекомендується звернути увагу на лінійку продуктів Cavagna Group. Ці редуктори мають різні модифікації, призначені для двигунів різної потужності. Серед них ви зможете підібрати і редуктор для ГБО 2 покоління, і редуктора для більш сучасних систем.

Вибираючи, який редуктор для ГБО краще, важливо звертати увагу на такі моменти, як надійність роботи агрегату та його довговічність. При підборі комплектуючих для системи ГБО на конкретний автомобіль багато автомеханіків зупиняють свій вибір саме на ГБО редукторі від Cavagna Group.

Залежно від моделі авто та потужності двигуна підбирається і редуктор на італійське ГБО 4 покоління. Тиск на виході може становити від 1 до 19 атмосфер. Тиск має бути незмінним незалежно від того, скільки палива залишилося в баку.

Компанія ВинАвтоГазЦентр виробляє установку та налаштування ГБО на будь-яке авто. Тут ви можете здійснити підбір ГБО, оптимального за ціною та якістю. Вартість розраховується окремо в кожному конкретному випадку та остаточно формується після підбору обладнання та визначення витрат на його встановлення.