ГБО AEB

Сьогодні всі, хто так чи інакше пов’язаний із використанням альтернативних джерел енергії, знають компанію AEB Alternative Fuel Electronics. Саме вона здійснила технічний прорив у галузі електроніки для систем подачі палива. На даний момент компанія є світовим лідером у виробництві газобалонного обладнання. Обсяги випуску цього заводу – близько 4 мільйонів одиниць товару на рік. Це більше 50% всього ринку виробництва ГБО.

AEB_logoОсь уже з 1984 року ця компанія займається виробництвом газобалонного обладнання (ГБО АЕВ). А також різних електронних пристроїв, що встановлюються на автомобілі, що використовують як паливо зріджені вуглеводневі гази та метан. Перше місце у світі на ринку ГБО компанія AEB зайняла завдяки прагненню спростити впровадження нових технологій у розбудову системи роботи автомобілів, основним джерелом енергії яких є газ. Завдяки компетентності спеціалістів компанії та впевненості в якості виробленого обладнання компанія змогла стати технологічним партнером багатьох відомих виробників механічних запчастин та деталей.

Продукція компанії AEB визнана та сертифікована відповідно до таких норм стандартизації: UNI EN ISO з 1996 року Vision 2000 у 2002 році ISOTS 16949 з 2011 року (фундаментальний стандарт для автомобільного сектора). Використання передових виробничих процесів знизило виробничі дефекти майже нуля. Усі 100% продукції перевіряється під час передачі з виробничих потужностей складу, де здійснюється додаткове вибіркове функціональне тестування фасованої продукції. Основна мета компанії – зменшення витрат палива та боротьба з викидами транспортних засобів у навколишнє середовище.

З 2012 року компанія AEB S.p.A. – офіційно представлена ​​в Україні під маркою Pride (AEB). Італійське обладнання Pride від AEB – інжекторні системи впорскування IV та V поколінь для звичайних автомобілів та спеціально розроблені для авто з двигунами FSI, Turbo FSI, TSI.